Jestem Mr. X-Bash

 

 

Zajmuję się grafiką, montażem oraz projektowaniem od lat.

 

Wszystko zaczęło się w momencie, gdy pierwszy raz zająłem się tłumaczeniem hentai. Moim pierwszym projektem był Okumoto Yuuta - Fortune Lovers.

Potem brałem się za mniejsze projekty.

 

Od jakiegoś czasu myślałem o innych artystach i pomyślałem sobie, co ich motywuje do pracy oraz do osiągania takich wyników. W czerwcu 2017 postanowiłem przeprowadzić swój pierwszy wywiad z grupą SexyCube, która stworzyła grę "WallHack INC.".

 

Po kilku wywiadach uznałem, że powinienem regularnie je wypuszczać. Od listopada 2018 wypuszczam wywiady w każdy piątek. Nie sądziłem, że będzie tylu artystów, którzy zgodzą się na wywiad. To mnie jeszcze bardziej motywuje do tego, żeby tworzyć coś dla siebie i dla was.

 

Nastał jednak dzień sądu ostatecznego.

Dokładnie 17 grudnia 2018 roku twórcy Tumblr postanowili "uciszyć" blogi zawierające treści NSFW. W moim przypadku skończyło się na "uciszeniu" jednego wywiadu. Niestety inni twórcy nie mieli takiego szczęścia. 

 

W Styczniu 2019 roku zrodziła się nazwa NSFI (Not Safe for Interview) - seria wywiadów z różnymi artystami tworzącymi treści dla dorosłych, a od Marca moja seria pojawia się w każdy piątek.

 

Zmieniłem również formę wywiadów. Teraz są jako "czasopisma" oraz dostępne są tam, gdzie nie ma cenzury. Wszystkie wywiady są dostępne dla każdego. Za darmo. Bez reklam. Dla wszystkich.

 

W wolnym czasie tworzę własne prace graficzne. Nie jestem wielkim artystą, ale staram się jak mogę, by zostać profesjonalistą.

 

15 lutego 2019 skontaktował się ze mną użytkownik o ksywce "Gruby Kisiel". Chciał mi pomóc z tłumaczeniami. Wtedy odzyskałem większą wiarę w moje prace. Dzięki temu utworzyłem swoją własną grupę "X-Bash and Friends". Jestem wdzięczny temu gościowi, że zaoferował swoją pomoc. 

 

To tyle ode mnie.

 

Trzymajcie się

Mr. X-Bash